Lot 113
Alena Ladová (1925 - 1992) JAK SE RODÍ DĚTI

1946
tuš, akvarel, papír
22 x 14,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Alena Ladová 1946

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   174 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK
   |   783 EUR

Alena Ladová byla česká malířka a ilustrátorka, dcera Josefa Lady. Hojně ilustrovala knihy, navrhovala omalovánky, malovala pohlednice a z nejznámějších ilustrovaných knih můžeme jmenovat Živou abecedu a Pohádku o Koblížkovi.