Lot 117
VITRÍNA ART DECO

20. léta 20. století
palisandr, jasan, bílá mosaz, sklo, zrcadlo
165 x 95 x 45 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 217 EUR
Dosažená cena
41 000 CZK
   |   1 783 EUR

Ukázka elegantního skleníku z období francouzského art deca s mimořádně kvalitním zpracováním je kombinací palisadru s bohatou kresbou dřeva, masivního rámování z bílé mosazi a soustavy šuplíků ze světlého jasanového dřeva za uzamykatelnými dvířky. Nahoře s decentní nízkou nástavbou. Kompletně restaurováno, výborný stav.