18 000 CZK
| 735 EUR
Lot 162
PÁROVÉ STŘÍBRNÉ SVÍCNY
20. léta 20. století
stříbro
28 x 34 cm (v x š), 2.2 kg
Vyvolávací cena
Dosažená cena
34 000 CZK
| 1 388 EUR
| 1 388 EUR
Párové šesti plamenné elegantní stříbrné svícny z první republiky v novobarokním stylu. Puncováno. Stříbro o ryzosti 800/1000. Výborný stav.