12 000 CZK
| 490 EUR
Lot 163
PÁROVÉ ART DECOVÉ SVÍCNY
20. léta 20. století
sklo, stříbro
23,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
27 000 CZK
| 1 102 EUR
| 1 102 EUR
Elegantní párové skleněné svícny se stříbrnými vrchními kalíšky z období českého art deca odloučené od secesních ornamentů jsou patrně dílem českého designéra či architekta. Puncováno. Výborný stav.