12 000 CZK
| 462 EUR
Lot 179
THROUGH
2020
Akryl, plátno
35 x 35 cm (v x š)
Zezadu "Julie Kopová 2020"
Vyvolávací cena
Imaginativní abstraktní průhled skrze naznačenou introspektivní krajinu.