90 000 CZK
| 3 462 EUR
Lot 32
BOHATĚ ZDOBENÝ RÁM V BAROKNÍM STYLU
2. polovina 19. století
Zlacené dřevo
152 x 130 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
130 000 CZK
| 5 000 EUR
| 5 000 EUR
Opulentně zdobený rám v sobě zachycuje tři putti a orla. Kombinuje motivy andělů s florálními motivy akantu či například slunečnice.