30 000 CZK
| 1 154 EUR
Lot 37
ŠICÍ STOLEK BIEDERMEIER
Kolem 1830
Mahagon, perleť, mosaz
75 x 48 x 41,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
170 000 CZK
| 6 538 EUR
| 6 538 EUR
Stolek z období biedermeieru má uvnitř hrací stroj s natahováním ze strany, je bohatě intarzován perletí s využitím florálních motivů, šípů a rohu hojnosti. Pod odklápěcí deskou se nachází soustava šuplíčků a schránek. Noha kombinovaná se zlacením. Restaurováno.