Lot 130
Vincenc Vingler (1911 - 1981) KOHOUT

60. léta 20. století
Patinovaný bronz
35 cm (v)
Značeno dole: VINGLER

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   784 EUR
Dosažená cena
20 000 CZK
   |   784 EUR