30 000 CZK
| 1 200 EUR
Lot 158
CHÁRON
60 x 28 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
130 000 CZK
| 5 200 EUR
| 5 200 EUR
Díla Mikuláše Medka si většinou spojujeme s abstrakcí a informelem. Tato nepříliš obvyklá poloha znázorňující reálnou figuru spadá do rané tvorby. V technice nástřiku však již spatřujeme nástin budoucí orientace, směřující k novým technikám. Akvarel na papíře, lakováno, signováno vlevo dole M. Medek.