28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 125
ART DECO SKŘÍŇKA
74 x 42,5 x 27,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
36 000 CZK
| 1 440 EUR
| 1 440 EUR
Skříňka je výjimečná svým vytříbeným Art Deco tvaroslovím, svrchní deska, stejně jako dolní partie pod dvířky je dekorována plastickým půlválcem. Pantová dvířka jsou rámována masivní dovnitř
zkosenou lištou, vymezující prostor pro figurální a ornamentální výzdobu. Postava mouřenína s vodní dýmkou a pozadí jsou provedeny technikou intarzie exotickými dýhami a perletí. Uvnitř dvě police. Hruškové černěné dřevo, ebenová dýha, perleť a dýha z očkového javoru.