12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 250
ULICE
51,5 x 40,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Civilistní námět měst a ulic je pro Balcarovu tvorbu druhé poloviny 50. let typický. Představovaná práce by mohla být reflexí na první návštěvu Paříže, kterou uskutečnil právě v roce 1959. Akvarel, tuš na papíře, signováno a datováno vlevo dole Balcar 59.