19 000 CZK
| 760 EUR
Lot 243
PAŘÍŽ
39 x 30 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 920 EUR
| 920 EUR
Grafický list, suchá jehla, papír. Signováno a datováno vpravo dole J. Šíma 1947. Číslováno 130/300.