Lot 243
Josef Šíma (1891 - 1971) PAŘÍŽ

39 x 30 cm (v x š)

Vyvolávací cena
19 000 CZK
   |   760 EUR
Dosažená cena
23 000 CZK
   |   920 EUR
Grafický list, suchá jehla, papír. Signováno a datováno vpravo dole J. Šíma 1947. Číslováno 130/300.