Lot 247
Vladimír Boudník (1924 - 1968) BEZ NÁZVU

17,5 x 23 cm (v x š)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Dosažená cena
32 000 CZK
   |   1 280 EUR
Strukturální grafika, signováno a datováno dole uprostřed Vladimír Boudník 60.