Lot 259
Karel Souček (1915 - 1982) KRAJINA

50,5 x 69,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole K.Souček 81.