Lot 242
František Tichý (1896 - 1961) VYSOKÁ ŠKOLA III

41,5 x 32,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Dosažená cena
46 000 CZK
   |   1 840 EUR
Grafický list, suchá jehla, papír, signováno a datováno dole uprostřed Tichý 47, číslováno 213/370