5 000 CZK
| 200 EUR
Typickým námětem Valtrovy tvorby jsou právě krajiny. V předkládaném díle jsou patrné jisté konstruktivistické rysy, které rozvíjel ve své předválečné tvorbě, na něž ale už nikdy plně nenavázal. Voskový pastel na papíře, signováno a datováno vpravo dole Valter K. 64, zrubu název Pole.