Lot 122
Hanuš Schwaiger (1854 - 1912) DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

72 x 50 cm (v x š)

Vyvolávací cena
130 000 CZK
   |   5 200 EUR
Dosažená cena
280 000 CZK
   |   11 200 EUR
Akvarel na papíře, lakováno. Signováno dole uprostřed J. Schwaiger 86.