Lot 123
FUNKCIONALISTICKÉ POLOHOVACÍ SOFA

30. léta 20. století
trubková ohýbaná chromovaná ocel, kůže
75 x 148 x 72 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
17 000 CZK
   |   708 EUR

Designové sofa z období českého funkcionalismu zhotovená z trubkové ohýbané chromované oceli umožňuje sklopit na straně područek. Nově čalouněnno do kůže. Výborný stav.