Lot 47
PÁROVÉ NOVOKLASICISTNÍ STOLNÍ LAMPY

2. polovina 19. století
černé sklo, zlacený bronz, látka
81 cm (v)

Vyvolávací cena
19 000 CZK
   |   826 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK
   |   1 304 EUR

Elegantní párové novoklasicistní anglické stolní lampy jsou v kombinaci černého broušeného a tvarovaného skla s montáží ze zlaceného bronzu. Tvarovaný širm je v chinoiserním stylu s lemováním ze zlacené krajky. Výborný stav, elektrifikováno.