Lot 122
FUNKCIONALISTICKÝ ROZKLÁDACÍ STŮL

1925
ořech, chromovaná ocel, marmoleum
77 x 80 x 80 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   522 EUR
Dosažená cena
22 000 CZK
   |   957 EUR

Designový stůl z období raného funkcionalismu v Čechách je tvořen rozkládací deskou s bohatou kresbou ořechového dřeva ze skládaných čtvercových dílů, vnitřní deska je vyplněna do hněda zbarveným marmoleem. Na bocích se dvěma šuplíky. Stůl je držen čtyřmi chromovanými nohami. Kompletně restaurováno, výborný stav.