45 000 CZK
| 1 837 EUR
Lot 51
SOFA Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1830
ořech, javor, černý samet
91 x 200 x 59 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
60 000 CZK
| 2 449 EUR
| 2 449 EUR
Elegantní sofa inspirována tvarem divanu s přidaným opěradlem je typickou ukázkou nadčasových lakonických designů z dílen středoevropského biedermeieru. Ladné prohyby jak na nohou tak na područkách, opěradlo s decentní intarzií z javorového dřeva. Nově čalouněno do černého sametu. Kompletně restaurováno. Nabízené sofa pochází ze sbírky slavného českého sochaře Bohumila Kafky.