30 000 CZK
| 1 154 EUR
Lot 34
ROHOVÉ STOLKY VE STYLU KLASICISMU
2. polovina 19. století
Zlacené dřevo, mramor
86,5 x 44,5 x 44,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 154 EUR
| 1 154 EUR
Párové zlacené rohové stolky s kvalitní řezbou klasicistních motivů. Desky stolků jsou z bílého mramoru s šedým žilkováním.