9 000 CZK
| 360 EUR
Lot 90
MÁKY
20 x 29 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
9 000 CZK
| 360 EUR
| 360 EUR
Olej, plátno. Sign. vpravo dole: BARTÁK.
Obraz Máky je ukázkou komornější volné tvorby Ludvíka Bartáka, jejímiž motivy byly především romantické krajiny. Autor pracoval pro pražské obchody a patřil ke kopistům převážně starých mistrů. Obraz pochází ze sbírky Mojmíra Helceleta č. 2073. dle štítku na zadní straně rámu.