30 000 CZK
| 1 200 EUR
Autor byl synem jednoho z nejvýznamnějších českých sochařů 20. století Josefa Wagnera. Ve své výtvarné tvorbě byl silně inspirován světem strojů. Světelný objekt. Rodinná sbírka akad. arch. Josefa Wagnera ml. Značeno zespodu Ateliér Wagner. Kámen, překližka, polychromovaná sádra, drát, diody, elektrifikováno.