15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 247
BEZ NÁZVU
17,5 x 23 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
32 000 CZK
| 1 280 EUR
| 1 280 EUR
Strukturální grafika, signováno a datováno dole uprostřed Vladimír Boudník 60.