Lot 140
Alfons Mucha (1860 - 1939) PETRKLÍČ A PÍRKO - DOBOVÉ REPLIKY

119,5 x 49,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Kvalitní dobové repliky obrazů Petrklíč a  Pírko A. Muchy, které jsou v originále oba signovámy a datovány 1899. Olej na plátně.