7 000 CZK
| 280 EUR
Lot 269
MĚSÍC NAD NÁDRŽÍ
27,2 x 18,1 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Litografie, 110 kusů. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 79. Publikováno in: Libor Šteffek: Kamil Lhoták-grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha 2015, str. 362.