Lot 254
Karel Valter (1909 - 2006) POLE S KOPCEM

33 x 37 cm (v x š)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Dosažená cena
5 000 CZK
   |   200 EUR
Voskový pastel na papíře, signováno a datováno vpravo dole Valter K. 62, zrubu název Pole s kopcem 1962.