Lot 72
EMPÍROVÉ STOLNÍ HODINY

8,5 cm (h), Průměr 34 cm

Vyvolávací cena
70 000 CZK
   |   2 800 EUR
Dosažená cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR
Stolní empírové hodiny s půlovým bicím strojem. Zlacený bronz, na ciferníku značeno Hans Reiner in Prag.