Lot 137
DÍVKA S PTÁČKEM

Průměr 96 cm

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
130 000 CZK
   |   5 200 EUR
Mramorová plastika, neznačeno, mírně poškozeno. Výška s podstavcem 196 cm.