Lot 186
DVĚ DESIGNOVÁ KŘESLA ÚLUV

50. léta 20. století
bukové dřevo, látka
66 x 57 x 62 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR

Dvě elegantní designová křesílka vyrobená v ÚLUV (Ústředí lidové umělecké výroby). Výborný stav.