140 000 CZK
| 5 833 EUR
Lot 223
TANEC A ZPĚV
1984
zlacené a patinované olovo
42 cm (v)
sign. O ZOUBEK
Vyvolávací cena
Párové sochy představující tanec a zpěv od významného českého sochaře Olbrama Zoubka. Tanec s draperií, Zpěv v rouchu. V původní párové podobě se tyto sochy v prodeji doposud nenabízely. K dílu je přiložen pravost potvrzující certifikát Nadačního fondu Kmentová Zoubek a PhDr. Polany Bregantové.