Lot 149
VÁZA ART DECO

20. léta 20. století
přejímané sklo
24 cm (v)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR

Meziválečná skleněná váza z čirého skla přejímaná sklem v různých barvách s florálním dekorem. Nahoře se zlaceným pruhem.