12 000 CZK
| 500 EUR
Lot 132
ODKLÁDACÍ STOLEK S VITRÍNOU ART DECO
30. léta 20. století
ořechové dřevo, černěná hruška, sklo, zrcadlo
62 x 66 x 42 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Důmyslný odkládací stolek z období českého art deco s proskleným prostorem se zrcadlem a dole s úložným prostorem se skrytou zásuvkou. Kompletně restaurováno.