6 000 CZK
| 250 EUR
Lot 125
KRABIČKA ART DECO
20. léta 20. století
ořechová kořenice, palisandr, javorové dřevo, mořené dřevo
12 x 38,5 x 21,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Elegantní velká kuřácká krabička s bohatou intarzií je v kombinaci několika přírodních i mořených dřev s perletí vkládanou do tvaru hvězd. Odklápěcí desku zdobí námět ženského aktu s cigaretou na pozadí s lesem a fontánou. Uvnitř členěný prostor s přihrádkami. Původní klíček.