Lot 168
Zdenko Feyfar (1913 - 2001) KONVOLUT 9 FOTOGRAFIÍ PRAHY

Kolem 40.-70. léta 20. století
černobílá fotografie
rozměr největší fotografie
47 x 57 cm (v x š)
sign. zezadu Z Feyfar

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 042 EUR

Soubor 9 černobílých fotografií různých rozměrů. Snímky zobrazují pražské zákoutí a výhledy. Autorem je významný český fotograf Zdenko Feyfar. Feyfarovy fotografie jsou součástí sbírek několika institucí, včetně Muzea hlavního města Prahy, Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, Moravské galerie v Brně, sbírky Svazu českých fotografů a Krkonošského muzea v Jilemnici. Rozměr největší fotografie ze souboru je 47 x 57 cm, nejmenší 30 x 23 cm. Signováno a popsáno tužkou na zadních stranách včetně razítka.