Lot 236
Teodor Rotrekl (1923 - 2004) ZÁHADY PRO ZÍTŘEK

1988
akvarel, papír
35 x 26 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Rotrekl

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   417 EUR
Dosažená cena
23 000 CZK
   |   958 EUR

Ilustrace z knihy Milana Baumana - Záhady pro zítřek. Sci-fi kniha vyšla v Nakladatelství Práce, ilustrace se nachází na barevných přílohách doplněného vydání.