Lot 46
ODKLÁDACÍ STOLEK DEMI-LUNE

2. polovina 19. století
mahagon, javor, mosaz
74 x 64 x 32 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
17 000 CZK
   |   708 EUR

Odkládací holandský stolek ve tvaru demi-lune je bohatě zdoben florálními a stylizovanými ornamenty na horní desce. Zasouvací mechanismus je tvořen střídáním mahagonového a javorového dřeva. Restaurováno.