10 000 CZK
| 400 EUR
Lot 78
LŽÍCE
1877
Zlacené stříbro „vermeil”, polychromovaný champlevé email
20,3 cm (v), 156 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Ruské puncovní značky, mistrovská značka и.х. Ag o ryzosti 88 zolotníků (916,6/1000). Technikou champlevé emailovaná lžíce s barevným orientálním motivem arabesek a hvězd na misce, rukojeť zdobená geometrickým motivem je ukončená křížem. Email je místy jemně poškozený.