60 000 CZK
| 2 400 EUR
Lot 71
KONVOLUT 2 CLOISONNÉ SLÁNEK A LŽIČKY
Přelom 19. a 20. století
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
Výška slánek 5 cm a 3,5 cm, průměr 8,5 cm a 5,5 cm, lžička 7,5 cm (délka), celková hmotnost : 127 g ; 51 g ; 9 g
Vyvolávací cena
Ruské puncovní značky, mistrovská značka Ф.Р. (F.R.). Stříbro (Ag) o ryzosti 88 zolotníků (916,6/1000). 84 zolotníků (875/1000) a 88 zolotníků (916,6/1000). Slánky zdobené barevným květinovým motivem v cloisonné emailu, větší na smetanově bílém a modrém podkladě a 4 zelenými kabošony, menší ve vrchní části na olivově zeleném podkladě. Lžíce s květinovým motivem v polychromovaném cloisonné emailu na bílém podkladě.