80 000 CZK
| 2 909 EUR
Opakní sklo, přejímané sklem oranžovým, stylizovaný florální dekor vlčích máků proveden odbrušováním a odleptáváním. Signováno Gallé. Bronzový v ohni zlacený závěs. Sklárny Emil Gallé.
87 cm (v), Průměr 94 cm