Lot 277
František Kaván (1866 - 1941) ZIMNÍ KRAJINA

40 x 51,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR
Olej na kartonu. Signováno vlevo dole.