Lot 83
STOLNÍ HODINY - ZAPLER

39,5 x 18,3 x 7,3 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
150 000 CZK
   |   6 000 EUR
Hruškové černěné dřevo, zlacený a stříbřený obecný kov. Značeno na zadní desce ELIAS KREITTMAYR.