Lot 79
Johann Gabriel Doppelmayr (1677 - 1750) STOLNÍ ZEMSKÝ GLOBUS

30 x 30 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Stolní zemský globus významného německého matematika, astronoma a kartografa Johanna Gabriela Doppelmayra. Kašírovaný papír na sádroklihovém korpusu. Dřevěná montáž - černěný dub, mosazná osa. Značeno a datováno na nápisové kartuši.