Lot 208
KAPESNÍ HODINKY

43.85 g

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 600 EUR
Dosažená cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Pánské dvouplášťové kapesní hodinky, značeno Patek Philippe Genéve. Stroj č: 820032. Pouzdro č: 414992. Průměr: 44 mm. Pouzdro: bílé zlato o ryzosti 750/1000, signované, zlatá cuveta. Ciferník: stříbřený se vsazenými arabskými číslicemi a malou vteřinovou ručkou, zlacené breguetovy ručky. Stroj: můstkový, zlacený, zlatá kompenzační setrvačka. Natahovací kola s vlčím ozubením, horní můstek krokového kola opatřen krycím kamenem.