350 000 CZK
| 14 000 EUR
Lot 41
ZÁTIŠÍ SE SKLENICÍ BÍLÉHO VÍNA, STŘÍBRNÝM POHÁRKEM A JÍDLEM
79 x 60 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Olej na dřevě, parketováno. Restaurováno. Posudek Univ. Prof. Dipl. Ing. Dr. Manfred Schreiner, Wien.