Lot 123
August Bedřich Piepenhagen (1791 - 1868) LÁVKA V NOČNÍ KRAJINĚ

28 x 34 cm (v x š)

Vyvolávací cena
95 000 CZK
   |   3 800 EUR
Olej na dřevě, neznačeno. Posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.