Lot 86
STOJACÍ HODINY

280 x 66 x 33 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
220 000 CZK
   |   8 800 EUR
Stojací hodiny s půlovým bitím, lunární fází, datem a pohyblivým mechanismem lodí. Na vrcholu zlacené figury andělů s trubkami a Atlant s hvězdnou oblohou. Zlacené polychromované dřevo, ořechová kořenice, zlacený bronz, mosazné kování. Značeno na ciferníku VIJGS ROTTERDAM. Restaurováno, stroj v chodu.