Lot 392
Petr Nikl (1960) SOUBOR TŘÍ AUTORSKÝCH LITOGRAFIÍ

71 x 70 cm (v x š)

Vyvolávací cena
9 000 CZK
   |   360 EUR
HLAVA, ŠEDÁ PLANETKA a ČMUCHAL. Soubor tří autorských litografií, autorský tisk, signováno a datováno vpravo dole.