Lot 90
KOČÁROVÉ HODINY

Průměr 20.4 cm

Vyvolávací cena
200 000 CZK
   |   8 000 EUR
Dosažená cena
390 000 CZK
   |   15 600 EUR
Pouzdro stříbrné s bronzovým zvonkem. Smaltovaný číselník, bohatě prořezávané zlacené ručky, ručka pro datum ocelová, modřená, ve tvaru šípu. Stroj se šnekovým vyrovnávačem tahu pro chod, mosazné zlacené plotny a zlacená kola, vřetenový krok, bohatě prořezávaný můstek. Hodinové a čtvrťové bití dvěma paličkami do zvonku. Signované JACOB Á MOSCOU. Průměr 112 mm